Czy kamery w mieszkaniu nam coś dają ? 

Oczywiście, że tak. Zacznijmy jednak od złodzieja, kiedy można się go najczęściej spodziewać, co go interesuje?

Monitoring mieszkania

Złodzieje grasują przez cały rok, interesuje ich Twój samochód, albo co masz w mieszkaniu czy w domu. Najczęściej jednak okres wakacji jest dla nich najbardziej wygodnym czasem na kradzież. Korzystają z balkonów, przedostają się do mieszkania, otwierając drzwi balkonowe za pomocą przygotowanego przyrządu, niemal nie zostawiając śladów.Czy kamera Foscam uchroni nas przed złodziejami?W 100% nic nas nie uchroni, ale możemy się bardziej zabezpieczyć. Odpowiednio umieszczona np. kamera Foscam C2M w mieszkaniu, nie widoczna na pierwszy rzut oka ukryta gdzieś między rzeczami, może powiadomić nas o wykryciu ruchu lub dźwięku w mieszkaniu. W jaki sposób nas powiadomi? Mianowicie prześle nam na smartfona komunikat w czasie rzeczywistym o zdarzeniu , wtedy my możemy zajrzeć poprzez aplikacje, co się dzieje w mieszkaniu. Kamera posiada slot na kartę microSDHC, do pojemności 128GB, na której także możemy zapisywać zdarzenia i zdalnie przeglądać jej zawartość.

Foscam C2 monitoring mieszkania

Foscam C2M to kamera, którą kierujemy w konkretne miejsce, natomiast gdybyśmy potrzebowali modelu obrotowego idealny do mieszkań to model R2M. Podobnie jak Foscam C2M powiadomi nas o wykryciu ruchu lub dźwięku w mieszkaniu a dodatkowo będziemy mogli obrócić kamerę w inne miejsce i sprawdzić cokolwiek nas interesuje wewnątrz.

Foscam R2 monitoring mieszkaniaModele te są bardzo popularne a najważniejsze bardzo łatwo konfigurowalne, ustawienie kamery jest dla każdego nawet laika bezproblemowe. Kamery posiadają kod QR po zeskanowaniu którego przez dedykowaną aplikację do kamer Foscam i ustawieniu loginu i hasło uzyskamy dostęp do kamer

Wybraliśmy te modele 2 Mpix,  które często wybierają także nasi Klienci.